| MOQ: | One Carton (8000pcs) |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | 10pcs*10tubes*10small Boxes*8big Boxes |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Πάχος | 0.38mm |
| Υλικό | Χάλυβας Υψηλού Άνθρακα |
| Πλάτος | 9mm |
| Γωνία Κοπής | 30° |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | 10 λεπίδες ανά σωλήνα |
| MOQ: | One Carton (8000pcs) |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | 10pcs*10tubes*10small Boxes*8big Boxes |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Πάχος | 0.38mm |
| Υλικό | Χάλυβας Υψηλού Άνθρακα |
| Πλάτος | 9mm |
| Γωνία Κοπής | 30° |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | 10 λεπίδες ανά σωλήνα |