| MOQ: | One Carton (8000pcs) |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | 10pcs*10tubes*10small Boxes*8big Boxes |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Πρώτη Ύλη | Χάλυβας Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα |
|---|---|
| Μήκος | 109mm |
| Γωνία Αιχμής | 30° |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Άκρης | Αιχμηρή | Περιεχόμενα Συσκευασίας | 10 Λεπίδες Κοπής Ανά Σωλήνα |
| Υλικό | Χάλυβας Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα |
| Αριθμός Τμημάτων | 9 Τμήματα |
| Πάχος | 0,38mm |
| Χαρακτηριστικά | Προηγμένες λεπίδες αναπλήρωσης για PPF, Μικρή λεπίδα κοπής, λεπίδα snap-off |
| MOQ: | One Carton (8000pcs) |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | 10pcs*10tubes*10small Boxes*8big Boxes |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Πρώτη Ύλη | Χάλυβας Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα |
|---|---|
| Μήκος | 109mm |
| Γωνία Αιχμής | 30° |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Άκρης | Αιχμηρή | Περιεχόμενα Συσκευασίας | 10 Λεπίδες Κοπής Ανά Σωλήνα |
| Υλικό | Χάλυβας Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα |
| Αριθμός Τμημάτων | 9 Τμήματα |
| Πάχος | 0,38mm |
| Χαρακτηριστικά | Προηγμένες λεπίδες αναπλήρωσης για PPF, Μικρή λεπίδα κοπής, λεπίδα snap-off |