| Τυποποιημένη συσκευασία: | 10PCSx20=200PCS/CTN |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T In Advance |
| Όνομα Προϊόντος | Ψαλίδι Κήπου, Ψαλίδι Συγκομιδής Φρούτων |
|---|---|
| Τύπος Προϊόντος | Ψαλίδι Κήπου, Εργαλείο Χειρός Κήπου |
| Υλικό Λεπίδας | Χάλυβας Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα SK5 |
| Σκληρότητα Λεπίδας | HRC58-60 |
| Σχήμα Λεπίδας | Καμπυλωτές Λεπίδες |
| Κατάλληλο Για | Συγκομιδή Στρογγυλών Φρούτων Όπως Μήλα και Πορτοκάλια |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος | 80g |
| Διαδικασία | Θερμική Επεξεργασία |
| Μήκος | 155mm |
| Χρώμα | Κόκκινη Λαβή και Μαύρες Λεπίδες |
| Συσκευασία | 10PCSX20=200PCS/Καρτόνι |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | 10PCSx20=200PCS/CTN |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T In Advance |
| Όνομα Προϊόντος | Ψαλίδι Κήπου, Ψαλίδι Συγκομιδής Φρούτων |
|---|---|
| Τύπος Προϊόντος | Ψαλίδι Κήπου, Εργαλείο Χειρός Κήπου |
| Υλικό Λεπίδας | Χάλυβας Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα SK5 |
| Σκληρότητα Λεπίδας | HRC58-60 |
| Σχήμα Λεπίδας | Καμπυλωτές Λεπίδες |
| Κατάλληλο Για | Συγκομιδή Στρογγυλών Φρούτων Όπως Μήλα και Πορτοκάλια |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος | 80g |
| Διαδικασία | Θερμική Επεξεργασία |
| Μήκος | 155mm |
| Χρώμα | Κόκκινη Λαβή και Μαύρες Λεπίδες |
| Συσκευασία | 10PCSX20=200PCS/Καρτόνι |