| Τυποποιημένη συσκευασία: | 10PCSx20=200PCS/CTN |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T In Advance |
| Όνομα Προϊόντος | Ψαλίδι Κήπου, Ψαλίδι Συλλογής Φρούτων |
| Υλικό Λεπίδας | Χάλυβας SK5 Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα |
| Σκληρότητα | HRC58-60 |
| Μήκος | 155mm |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος | 80g |
| Χρώμα | Κόκκινη Λαβή και Μαύρες Λεπίδες |
| Σχήμα Λεπίδας | Κυρτές Λεπίδες |
| Τύπος Λαβής | Εργονομική Λαβή |
| Συσκευασία | 10PCS×20=200PCS/Κουτί |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | 10PCSx20=200PCS/CTN |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T In Advance |
| Όνομα Προϊόντος | Ψαλίδι Κήπου, Ψαλίδι Συλλογής Φρούτων |
| Υλικό Λεπίδας | Χάλυβας SK5 Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα |
| Σκληρότητα | HRC58-60 |
| Μήκος | 155mm |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος | 80g |
| Χρώμα | Κόκκινη Λαβή και Μαύρες Λεπίδες |
| Σχήμα Λεπίδας | Κυρτές Λεπίδες |
| Τύπος Λαβής | Εργονομική Λαβή |
| Συσκευασία | 10PCS×20=200PCS/Κουτί |