| Τυποποιημένη συσκευασία: | 10PCSx20=200PCS/CTN |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T In Advance |
| Όνομα προϊόντος | Ψαλίδι Κήπου, Ψαλίδι Συγκομιδής Φρούτων |
| Σχήμα Λεπίδας | Καμπυλωτές Λεπίδες |
| Μήκος | 155mm |
| Τύπος Λαβής | Εργονομική Λαβή |
| Σκληρότητα | HRC58-60 |
| Διαδικασία | Θερμική Επεξεργασία |
| Υλικό Λεπίδας | Ανθρακούχος χάλυβας SK5 |
| Χρώμα | Κόκκινη Λαβή με Μαύρες Λεπίδες |
| Καθαρό Βάρος | 80g |
| Συσκευασία | 10PCS×20=200PCS/Κουτί |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | 10PCSx20=200PCS/CTN |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T In Advance |
| Όνομα προϊόντος | Ψαλίδι Κήπου, Ψαλίδι Συγκομιδής Φρούτων |
| Σχήμα Λεπίδας | Καμπυλωτές Λεπίδες |
| Μήκος | 155mm |
| Τύπος Λαβής | Εργονομική Λαβή |
| Σκληρότητα | HRC58-60 |
| Διαδικασία | Θερμική Επεξεργασία |
| Υλικό Λεπίδας | Ανθρακούχος χάλυβας SK5 |
| Χρώμα | Κόκκινη Λαβή με Μαύρες Λεπίδες |
| Καθαρό Βάρος | 80g |
| Συσκευασία | 10PCS×20=200PCS/Κουτί |