| Τυποποιημένη συσκευασία: | 10PCSx20=200PCS/CTN |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T In Advance |
| Όνομα Προϊόντος | Ψαλίδι Κήπου, Ψαλίδι Συγκομιδής Φρούτων |
| Σκληρότητα | HRC58-60 |
| Υλικό Λεπίδας | Ατσάλι Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα SK5 |
| Σχήμα Λεπίδας | Καμπυλωτές Λεπίδες |
| Μήκος | 155mm |
| Καθαρό Βάρος | 80g |
| Χρώμα | Κόκκινη Λαβή με Μαύρες Λεπίδες |
| Διαδικασία Κατασκευής | Θερμική Επεξεργασία |
| Κύρια Εφαρμογή | Συγκομιδή Στρογγυλών Φρούτων (Μήλα, Πορτοκάλια) |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | 10PCSx20=200PCS/CTN |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T In Advance |
| Όνομα Προϊόντος | Ψαλίδι Κήπου, Ψαλίδι Συγκομιδής Φρούτων |
| Σκληρότητα | HRC58-60 |
| Υλικό Λεπίδας | Ατσάλι Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα SK5 |
| Σχήμα Λεπίδας | Καμπυλωτές Λεπίδες |
| Μήκος | 155mm |
| Καθαρό Βάρος | 80g |
| Χρώμα | Κόκκινη Λαβή με Μαύρες Λεπίδες |
| Διαδικασία Κατασκευής | Θερμική Επεξεργασία |
| Κύρια Εφαρμογή | Συγκομιδή Στρογγυλών Φρούτων (Μήλα, Πορτοκάλια) |