| Τυποποιημένη συσκευασία: | 10PCSx20=200PCS/CTN |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T In Advance |
| Όνομα Προϊόντος | Ψαλίδι Κήπου, Ψαλίδι Συγκομιδής Φρούτων |
|---|---|
| Τύπος Λαβής | Εργονομική Λαβή |
| Μήκος | 155mm |
| Σχήμα Λεπίδας | Καμπυλωτές Λεπίδες |
| Υλικό Λεπίδων | Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα Ατσάλι SK5 |
| Χρώμα | Κόκκινη Λαβή και Μαύρες Λεπίδες |
| Σκληρότητα | HRC58-60 |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος | 80g |
| Συσκευασία | 10PCS x 20 = 200PCS/Κιβώτιο |
| Διαδικασία | Θερμική Επεξεργασία |
| Τυποποιημένη συσκευασία: | 10PCSx20=200PCS/CTN |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T In Advance |
| Όνομα Προϊόντος | Ψαλίδι Κήπου, Ψαλίδι Συγκομιδής Φρούτων |
|---|---|
| Τύπος Λαβής | Εργονομική Λαβή |
| Μήκος | 155mm |
| Σχήμα Λεπίδας | Καμπυλωτές Λεπίδες |
| Υλικό Λεπίδων | Υψηλής Περιεκτικότητας σε Άνθρακα Ατσάλι SK5 |
| Χρώμα | Κόκκινη Λαβή και Μαύρες Λεπίδες |
| Σκληρότητα | HRC58-60 |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος | 80g |
| Συσκευασία | 10PCS x 20 = 200PCS/Κιβώτιο |
| Διαδικασία | Θερμική Επεξεργασία |